Nasz projekt

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-03-17 21:41:24

Jacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 8
Punktów :   

Kiedy zaczynamy?

W sumie to pytanie glownie do Kacpra.. Jak widzisz dalszy przebieg pracy? Od czego zaczynamy, jak to ma wygladac, czego potrzebujesz od nas? Co ustaliles itd?

Offline

 

#2 2008-03-17 21:48:44

jellas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kiedy zaczynamy?

dobrze by bylo poznac takie ramy czasowe, łatwiej byloby zaplanowac finansowanie i wogole o nie sie ubiegac i z kims rozmawiac o tym

Offline

 

#3 2008-03-25 10:16:31

kacper

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kiedy zaczynamy?

Panowie, co do pracy to mowie wam jak ja to widze: ja do maja jestem raczej sporadycznie spokrewniony z tematem ze wzgledu na zageszczone ruchy w sprawie dzialan z moja firma i projektami ktore prowadze (znow musialem wrocic do trybu 6h snu/doba), ale latwo sie mnie nie pozbedziecie ;]

Co do ram czasowych to zasiade w najblizszy weekend nad tym i okresle pi x drzwi jak to z mojej strony bedzie wygladac, za punkt poczatkowy przyjme poczatek maja.

Rodzi sie jeszcze pytanie jakie funkcjonalnosci chcemy zawrzec w naszym przedsiewzieciu i mysle ze warto tu jet zebrac. Wszystkie propozycje, pomysly dawac na stol ;] jesli pomysly sa nowatorskie a gdzies zastosowane mile widziane bylyby rowniez wszelkiego rodzaju linki no i pare slow komentarza co i jak widzicie.

dzisiaj ogarne kilka pomyslow ze swojej strony na ktore trafilem w ostatnim tygodniu i sprobuje je tu przelac.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.marynarzyk.pun.pl www.tozkielce.pun.pl www.dragons5.pun.pl www.crimecraftforum.pun.pl www.socjologiawsei.pun.pl